Kurtka termoaktywna wielosezonowa art. 0165

467,40 zł
Brutto

Kurtka termoaktywna ocieplana. Tkanina z membraną termoaktywną (75% PES, 25%PU) 220+/- 11 g/m2, podszewka siatkowa (100% PES) 69 +/- 3 g/m2, podpinka polarowa (100% PES)  280 +/- 14 g/m2.Kurtka z kapturem o długości poniżej bioder, zapinana na zamek błyskawiczny przykryty listwą zapinaną na kryte napy. Kurtka wykończona od góry wysoką stójką. Na przodzie kurtki na wysokości bioder dwie kieszenie przykryte patkami, dwie kieszenie górne, skośne, przykryte patkami.

Na lewym boku pod listwą kryjącą zapięcie kurtki na wysokości torsu wykonana kieszeń wewnętrzna z pionowym otworem zapinanym na zamek błyskawiczny. Odpinany kaptur.Podpinka polarowa jest odpinana i mocowana na zamek błyskawiczny. Rękawy podpinki wykończone mankietami ściągającymi.

Szwy uszczelnione taśmami uszczelniającymi.

Rozmiar
Kolor
Ilość

 

 

 

Kurtka termoaktywna ocieplana. Tkanina z membraną termoaktywną (75% PES, 25%PU) 220+/- 11 g/m2, podszewka siatkowa (100% PES) 69 +/- 3 g/m2, podpinka polarowa (100% PES)  280 +/- 14 g/m2.
Kurtka z kapturem o długości poniżej bioder, zapinana na zamek błyskawiczny przykryty listwą zapinaną na kryte napy. Kurtka wykończona od góry wysoką stójką. Na przodzie kurtki na wysokości bioder dwie kieszenie przykryte patkami, dwie kieszenie górne, skośne, przykryte patkami. Na lewym boku pod listwą kryjącą zapięcie kurtki na wysokości torsu wykonana kieszeń wewnętrzna z pionowym otworem zapinanym na zamek błyskawiczny. Rękawy reglanowe, jednoczęściowe. Dół kurtki i doły rękawów wykończone obrębem, wewnątrz rękawów ściągacz. Odpinany kaptur zszyty pośrodku, wokół owalu twarzy ściągany sznurkiem konfekcyjnym umieszczonym w obrębie kaptura.
Podpinka polarowa z długimi rękawami jest odpinana i mocowana na zamek błyskawiczny do kurtki. Rękawy podpinki wykończone mankietami ściągającymi.

Szwy uszczelnione taśmami uszczelniającymi.

0165

Opis

Materiał
PES / MEMBRANA
Rodzaj odzieży / funkcja
Kurtka